Про Нас

ТзОВ Фірма«Техніка монтажу» працює на ринку кріплення понад 17 років, маючи найширший асортимент кріпильних засобів, на сьогоднішній день є основним постачальником даної групи товару в Західній Україні. Персонал компанії налічує понад 120 працівників. Торгові представники Фірми "Техніка монтажу" присутні у наступних регіонах: Львівський, Закарпатський, Франківський, Волинський, Рівненський, Тернопільський, Хмельницький, Чернівецький, Вінницький, Житомирський та Київський.

Реалізовуючи принцип продавати товар найвищої якості від виробника, ми пропонуємо продукцію побутового та професійного класу більше ніж 20 виробників з Європи, Азії, та України.

Серед них:
-дюбельне кріплення фірми KLIMAS Wkret-met(Польща);
-абразивні круги, диски для різки бетону та свердла власної торгової марки BESSER; 
-гвинти, болти, гайки, шайби, шурупи, самонарізи, хомути, анкера, такелажне кріплення та кріплення для електропроводки під торговою маркою ТЕЕМ від кращих азійських виробників;
-насадки та біти для шуруповертів фірми WIHA (Німеччина).

Професійний підхід до роботи, безкоштовна доставка по всій західній Україні та центральній України, індивідуальна робота з кожним клієнтом, забезпечують тривалу та плідну співпрацю з нашими партнерами.

Наша адреса:
вул. Львівська бічна, 8 (с. Сокільники) заїзд з вул.Трускавецької у місті Львів, Україна
тел.: +380 (32) 2400111

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem