Новини та інформація

Гайка шестигранна ковпачкова DIN 1587 - це шестигранна гайка з метричною різьбою, сферичною торцевою поверхнею (у вигляді ковпачка) та глухим різьбовим отвором. Виготовляється, як правило, з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі А2 і А4 або латуні.
9
Свердло SDS призначене для свердління отворів в таких матеріалах як бетон, натуральний та штучний камінь, цегла та газобетонні блоки. Використовується в свердлильних верстатах та ручних дрилях із патронами типу SDS PLUS.
54
Анкер розпірний з гаком та контргайкою призначений для стаціонарного кріплення розтяжок або інших такелажних конструкцій. Підходить для кріплення до бетону, цегли або каменю. Основні сфери застосування – будівництво та монтаж підвісних конструкцій.
35
Рим-гайка - спеціальна гайка з кільцем та наскрізним отвором. Історично її використовували як елемент такелажу суднових конструкцій, але пізніше сфера використання значно розширилась.
41
Гайка з фланцем DIN 6923 - кріпильний елемент, який поєднує в собі шестигранну гайку та фланець (плоску деталь круглої форми). Інші її назви - “гайка фланцева самостопорна”, “гайка з прес-шайбою”, “гайка з буртиком”.
51
Конфірмат (єврогвинт) - це найбільш популярний кріпильний елемент, що використовується при виробництві корпусних меблів з дерева, ДСП та МДФ .
51
Сьогодні на зміну традиційним цвяхам, які не завжди справляються з поставленим завданням, прийшли дюбелі, одним з різновидів яких є металевий дюбель-цвях.
46
Шплінт - кріпильний елемент у вигляді невеликого дротяного стержня, зігнутого навпіл. Він запобігає само-відгвинчуванню та спаданню різноманітних гайок, розташованих на гладких валах чи осях деталей.
39
Тримач електропроводки “ялинка” - це кріплення, конструкція якого дозволяє закріпити кабель на поверхні без застосування шурупів, дюбелів або самонарізів. Дане кріплення отримало назву «ялинка» завдяки своїм розпірним елементам з боків, за допомогою яких і фіксується в основі.
42
Сантехнічні кріплення - невід'ємна функціональна складова в будь-якому приміщенні. Їх призначення полягає в надійній фіксації сантехніки в необхідному положенні та забезпеченні комфорту і безпеки їх експлуатації.
49
Гайка меблева зубчаста - вузькоспеціалізована гайка, яка використовується у виробництві меблевих конструкцій.
70
Свою назву металевий рамний анкер отримав тому, що спочатку використовувався для якісного і надійного монтажу віконних рам, і дверних коробок. Сьогодні металевий рамний анкер як і раніше задіяний в монтажі віконних і дверних конструкцій, але сфера його застосування значно розширилася
62
Дюбель-стяжка (дюбель-хомут, “вертоліт”) - це вид кріплення для монтажу кабельних виробів і труб. Він складається з: хомута (кабельної стяжки) і дюбеля, що складається з двох половин; додаткового пластикового забивного цвяха, який розтискає дві половини дюбеля.
84
Силові хомути - це кріплення для герметизації рукавів, що використовуються при високому тиску, під вакуумом і при вібраціях в умовах перепаду температур. Хомут силовий оцинкований вважається одним з найнадійніших серед стяжних кріплень.
58
На сьогоднішній день застосування гіпсокартону стало необхідним практично в будь-якому будівництві або ремонті. А в свою чергу плити гіпсокартону зазвичай кріплять на каркас з металевого профілю, який з'єднується за допомогою такого самонарізу, як “текс”.
80
Універсальний трикутний ущільнювач виготовляють з пінополіуретану (поролону), з боку основи він має самоклеючий шар на основі акрилового клею, захищений анти-адгезійним папером, що істотно полегшує його монтаж. Довжина - 1м.
100
Рим-болт DIN 508- це спеціальний такелажний елемент, який конструктивно складається з кільця під кріплення і металевого стержня з нарізаною різьбою певного діаметру. Виготовляється з вуглецевої сталі марки 20, 25, С15Е (покриття - цинк) та нержавіючої сталі.
103
Стопорна шайба Starlock є унікальним виробом, який не має аналогів серед запобіжних фіксуючих елементів. Вона є надійним фіксатором для швидкої, довговічної та надійної фіксації гладких стрижнів зі сталі, пластика та інших матеріалів.
132
Перове свердло являє собою спеціальний інструмент, призначений для просвердлювання різноманітних отворів в деревині. Ним можна працювати як з натуральним деревом, так і з деревно-стружковими плитами та виробами з МДФ.
116
Карабін U-подібний являє собою металеву петлю, кінці якої з'єднані між собою поперечним штифтом (пальцем), який фіксується за допомогою метричної різьби. Карабін використовується як допоміжний елемент в підйомних і статичних конструкціях.
98
Для роботи багатьох агрегатів потрібно нагнітання мастильних матеріалів. І з цим завданням успішно справляються прес-маслянки DIN71412. На них покладено завдання подачі мастила в ті частини конструкції, дістатися до яких без розбору механізму було б неможливо.
145
Втулка розпірна - універсальний елемент кріплення, виконаний у формі гільзи з рифленням зовні і метричною різьбою всередині. Виготовляється з латуні.
135
Карабін пожежний з фіксатором - це такелажний виріб, призначений для швидкого з'єднання двох або більше різних елементів. Завдяки спеціальній муфті він має більш надійне з'єднання на відміну від звичайного пожежного карабіна.
140
Дюбель «метелик» - спеціальний елемент для кріплення легких, статично навантажених елементів в основи з вільним простором, товщиною 12-26 мм (переважно до одинарного/подвійного гіпсокартону або для інших пустотілих конструкцій).
151
Самонаріз для сендвіч-панелей призначений для кріплення фасадних шаруватих плит до сталевих несучих конструкцій. Він забезпечує надійність кріплення матеріалу до будь-якої основи, в тому числі до бетону, не псуючи при цьому поверхню самої сендвіч-панелі.
145
Хомут затяжний черв'ячного типу являє собою елемент кріплення у вигляді замкнутої в коло стягнутої металевої стрічки, через всю внутрішню поверхню якої проходить зуб різьблення.
165
Технологія стопорно-клинової фіксації Nord-Lock широко відома здатністю надійно фіксувати болтові з’єднання, які підлягають надмірній вібрації та динамічним навантаженням. Система не може випадково ослабнути, завдяки протидії клина, який створюється під головкою болта/гайкою.
141
Анкер клиновий - це спеціальний елемент, призначений для кріплення кутників, рейок, профілів до твердих поверхонь (повнотіла цегла, камінь, бетон). Найчастіше його застосовують для кріплення підвісних стель та протипожежних конструкцій.
112
Алмазні відрізні круги - інструмент в формі диска з робочою периферійною поверхнею. Служить для виконання відрізних операцій.
237
Зажим для троса (затискач для троса/канату) - це металевий такелажний виріб, який використовується для закріплення канатів і тросів, або формування петель на їх кінцях.
129
Анкер типу “Моллі” - це спеціальний тип анкера, призначений для монтування легких конструкцій та об'єктів до порожнистих
137
Самонарізи типу «флюгель» з крильцями WSDST торгової марки Wkret-Met широко використовуються для кріплення дерев'яних елементів до металевої основи.
143
Необережний поворот гайкового ключа, удар або будь-яка інша випадковість можуть привести до того, що гайка або головка болта деформується. Що слід зробити для того, щоб їх вийняти/відкрутити?
111
Рамні дюбелі бувають двох основних видів: для твердих суцільних основ, і для м'яких та пустотілих (щілинних) матеріалів. Особливістю цих дюбелів є подовжена розпірна частина, яка забезпечує надійне прилягання дюбеля до стінок отвору, попереджаючи його виривання.
78
DIN 6330 - гайка висока з метричною різьбою. Особливістю цього стандарту є співвідношення висоти і діаметра як 1,5 до 1 - це забезпечує більш високу надійність нарізного сполучення.
125
Свердло спіральне для дерева - це спеціальний інструмент для роботи з натуральною деревиною, фанерою і деревно-стружковими панелями. Воно виготовлене з високоякісної легованої інструментальної сталі, твердістю в 40-45 HRC. У нього поліровані краї, різьбове направляюче лезо та шестигранний хвостовик.
142
Заклепки - поширений тип кріплення, що складається з тіла і металевого міцного стержня. Вони виготовляються з алюмінію або з алюмінієво-магнієвого сплаву. Як правило, заклепка - сплав алюмінію з порошковим фарбуванням по системі RAL, а стержень - оцинкована сталь.
126
Теслярський шуруп має унікальну структуру різьби, що дозволяє використовувати його без попереднього свердління отворів та легко входити у деревину не утворюючи тріщин. Широко використовується при монтажі дерев’яних брусів/балок, ламінованого ДСП, пластику, спеціальних терасних дошок. Забезпечує максимальну безпеку і надійність з’єднань при монтажі дерев’яних конструкцій, сходів, крокв та фасадних панелей.
112
Гак з фіксатором являє собою механізм у вантажопідйомних пристроях, наприклад, кранах, лебідках та інших. Використовується для переміщення і підйому вантажу. Кріпиться, як правило, на троси та міцний ланцюг. Виготовляється зі сталі підвищеної міцності AISI 1030 методом лиття.
65
Анкер однорозпірний забивний з гайкою візуально нагадує шпильку з нарізаною метричною різьбою з одного боку, і розпірною частиною з іншого. Розпірний елемент - рухома муфта на конусоподібному хвостовику анкера, яка в процесі установки розширюється і фіксується в отворі. Він виготовляється з оцинкованої сталі (жовтий/білий цинк). Товщина оцинкування - мінімум 6 мкм.
56
Болт DIN 7991 - це кріплення, яке має з однієї сторони метричну різьбу, а з другої - головку з внутрішнім шестигранником. Форма шліца дозволяє вкручувати болт за допомогою спеціального пневматичного інструменту, звичайного шестигранного ключа або за допомогою викрутки з бітою в формі шестигранника.
81
Дюбель спіральний являє собою фасадний дюбель, який застосовується для монтажу легких (≤ 5 кг) елементів до пінополістиролу (EPS; XPS). Матеріал - поліпропілен. Спосіб монтажу - закручування.
103
Компанія SURETORQ, яка виготовляє інструменти для професійних та промислових застосувань більше 19 років, є головним постачальником для провідних світових брендів промислових інструментів. SURETORQ встановив стратегічні відносини співпраці з більшістю торговельних мереж у Північній Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
79
Виготовлений з негорючого високоякісного матеріалу - поліаміду (нейлону). Призначений для кріплення пружної термоізоляції (наприклад, мінеральної вати) на покрівельному покритті за допомогою самонарізу WSR та WBSW з свердлом-наконечником, який полегшує свердління.
53
Ін’єкційні анкери виготовлені з використанням нових типів смол, які відзначаються надзвичайною еластичністю при монтажі. За допомогою хімічного анкера можливе глибинне кріплення арматурних стержнів та різьбових шпильок різного виду сталі, в різноманітних основах: бетон, натуральний камінь, повнотіла та пустотіла цегла.
105
Талреп являє собою механічний елемент зі роду такелажного кріплення. Призначений для плавного регулювання натягу ланцюгів, сталевих або синтетичних тросів. Виготовлений з легованої сталі, що гарантує його міцність і стійкість до значних робочих навантажень.
91
При виконанні облицювальних робіт для укладання плитки виникає потреба у використанні системи вирівнювання плитки (СВП). Її розробили для полегшення завдання майстрів в отриманні ідеально рівного рівня плитки. Зрозуміло, що при самостійному укладанні плитки новачкові буде потрібен час для виставлення всіх елементів, але при цьому це гарантовано забезпечить якісний результат за підсумком проведених укладальних робіт.
93
Анкер однорозпірний з гайкою - один з найбільш потужних видів кріпильних елементів, що застосовуються при будівництві або ремонті. Це складний кріпильний виріб, що складається з декількох частин: шпильки з розпором, сорочки і гайки з шайбою. Призначенням цього анкера є кріплення статично навантажених елементів будівельних конструкцій до повнотілих основ: бетон, природний будівельний камінь, повнотіла цегла та інші.
78
Шпилька - це кріпильний виріб у формі циліндричного стержня із зовнішньою метричною різьбою по всій його довжині. Різьба на шпильці може бути як правою, так і лівою. Завдяки суцільний різьбі, шпилька знайшла широке застосування в багатьох галузях виробництва і будівництва.
87
Основне завдання будь-якого даху – це захист від опадів. Одним з головних атрибутів надійного даху є стрічка підконькова. Підконькова стрічка – це додатковий захист, що запобігає потраплянню снігу, дощу та комах під покрівлю. Вона вентилює під-покрівельне середовище за рахунок своєї будови та складу. Підконькова стрічка складається з дифузійної мембрани та гофрованого бітуму. Нею вистилають коньок і хребет покрівлі.
151

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem