Новини та інформація

Гайка Еріксона - елемент меблевого кріплення, який використовується для скріплення дерев'яних елементів меблів, фанери, ДВП, ДСП, OSB і МДФ. Інші назви гайки Еріксона: “гайка меблева”, “гайка стяжна”, “гайка кінцева”.
66
Карабін гвинтовий - універсальний кріпильний елемент, що служить для швидкого з'єднання між собою канатів, тросів, ланцюгів та інших елементів кріпильних систем. Карабін гвинтовий іноді називають з'єднувачем ланцюга або “карабін-ланка”. Він відповідає європейському стандарту DIN 5299.
75
Монтажна стрічка перфорована - це зручне, надійне кріплення, яке використовується для монтажу проводів, повітропроводів, трубопроводів, а також для вирішення багатьох інших завдань.
95
Гайка самостопорна DIN 985- це гайка, що використовується в елементах з'єднань, які постійно перебувають під впливом динамічних навантажень, а особливо вібрації, що може стати причиною самовільного розкручування.
112
Газобетон (піноблок, газоблок) - зручний у багатьох аспектах матеріал. Основні незручності при експлуатації газобетонних блоків - це фіксування в ньому кріплення звичайним чином. Газоблок має пористу структуру, а значить, необхідне спеціальне кріплення для газобетону, яке буде міцно триматися в стіні.
74
Ізоляційна стрічка Anticor polytex 100 – це універсальна самоклеюча стрічка з широким спектром застосування – кріплення; упакування; стикування та герметизація теплоізоляції; герметизація труб вентиляції та кондиціонування.
77
Ізоляція проводів - це важливий процес, з яким можна зіткнутися не тільки в побуті, але і на роботі. Вирішення цієї проблеми повинно бути ефективним і якісним. Або ж можна зіткнутися з замиканням, ставлячи під загрозу не тільки ваше майно, але і здоров'я вас і ваших близьких.
82
Дюбель забивний Wkret-met - один з найбільш звичних, затребуваних і поширених кріпильних елементів. Такий дюбель найчастіше використовують у будівництві та ремонті. Він представлений у вигляді поліпропіленового дюбеля та сталевого шурупа під забивання.
106
Гайка шестигранна ковпачкова DIN 1587 - це шестигранна гайка з метричною різьбою, сферичною торцевою поверхнею (у вигляді ковпачка) та глухим різьбовим отвором. Виготовляється, як правило, з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі А2 і А4 або латуні.
102
Свердло SDS призначене для свердління отворів в таких матеріалах як бетон, натуральний та штучний камінь, цегла та газобетонні блоки. Використовується в свердлильних верстатах та ручних дрилях із патронами типу SDS PLUS.
119
Анкер розпірний з гаком та контргайкою призначений для стаціонарного кріплення розтяжок або інших такелажних конструкцій. Підходить для кріплення до бетону, цегли або каменю. Основні сфери застосування – будівництво та монтаж підвісних конструкцій.
94
Рим-гайка - спеціальна гайка з кільцем та наскрізним отвором. Історично її використовували як елемент такелажу суднових конструкцій, але пізніше сфера використання значно розширилась.
87
Гайка з фланцем DIN 6923 - кріпильний елемент, який поєднує в собі шестигранну гайку та фланець (плоску деталь круглої форми). Інші її назви - “гайка фланцева самостопорна”, “гайка з прес-шайбою”, “гайка з буртиком”.
89
Конфірмат (єврогвинт) - це найбільш популярний кріпильний елемент, що використовується при виробництві корпусних меблів з дерева, ДСП та МДФ .
84
Сьогодні на зміну традиційним цвяхам, які не завжди справляються з поставленим завданням, прийшли дюбелі, одним з різновидів яких є металевий дюбель-цвях.
78
Шплінт - кріпильний елемент у вигляді невеликого дротяного стержня, зігнутого навпіл. Він запобігає само-відгвинчуванню та спаданню різноманітних гайок, розташованих на гладких валах чи осях деталей.
53
Тримач електропроводки “ялинка” - це кріплення, конструкція якого дозволяє закріпити кабель на поверхні без застосування шурупів, дюбелів або самонарізів. Дане кріплення отримало назву «ялинка» завдяки своїм розпірним елементам з боків, за допомогою яких і фіксується в основі.
56
Сантехнічні кріплення - невід'ємна функціональна складова в будь-якому приміщенні. Їх призначення полягає в надійній фіксації сантехніки в необхідному положенні та забезпеченні комфорту і безпеки їх експлуатації.
61
Гайка меблева зубчаста - вузькоспеціалізована гайка, яка використовується у виробництві меблевих конструкцій.
128
Свою назву металевий рамний анкер отримав тому, що спочатку використовувався для якісного і надійного монтажу віконних рам, і дверних коробок. Сьогодні металевий рамний анкер як і раніше задіяний в монтажі віконних і дверних конструкцій, але сфера його застосування значно розширилася
101
Дюбель-стяжка (дюбель-хомут, “вертоліт”) - це вид кріплення для монтажу кабельних виробів і труб. Він складається з: хомута (кабельної стяжки) і дюбеля, що складається з двох половин; додаткового пластикового забивного цвяха, який розтискає дві половини дюбеля.
109
Силові хомути - це кріплення для герметизації рукавів, що використовуються при високому тиску, під вакуумом і при вібраціях в умовах перепаду температур. Хомут силовий оцинкований вважається одним з найнадійніших серед стяжних кріплень.
72
На сьогоднішній день застосування гіпсокартону стало необхідним практично в будь-якому будівництві або ремонті. А в свою чергу плити гіпсокартону зазвичай кріплять на каркас з металевого профілю, який з'єднується за допомогою такого самонарізу, як “текс”.
97
Універсальний трикутний ущільнювач виготовляють з пінополіуретану (поролону), з боку основи він має самоклеючий шар на основі акрилового клею, захищений анти-адгезійним папером, що істотно полегшує його монтаж. Довжина - 1м.
115
Рим-болт DIN 508- це спеціальний такелажний елемент, який конструктивно складається з кільця під кріплення і металевого стержня з нарізаною різьбою певного діаметру. Виготовляється з вуглецевої сталі марки 20, 25, С15Е (покриття - цинк) та нержавіючої сталі.
119
Стопорна шайба Starlock є унікальним виробом, який не має аналогів серед запобіжних фіксуючих елементів. Вона є надійним фіксатором для швидкої, довговічної та надійної фіксації гладких стрижнів зі сталі, пластика та інших матеріалів.
169
Перове свердло являє собою спеціальний інструмент, призначений для просвердлювання різноманітних отворів в деревині. Ним можна працювати як з натуральним деревом, так і з деревно-стружковими плитами та виробами з МДФ.
132
Карабін U-подібний являє собою металеву петлю, кінці якої з'єднані між собою поперечним штифтом (пальцем), який фіксується за допомогою метричної різьби. Карабін використовується як допоміжний елемент в підйомних і статичних конструкціях.
126
Для роботи багатьох агрегатів потрібно нагнітання мастильних матеріалів. І з цим завданням успішно справляються прес-маслянки DIN71412. На них покладено завдання подачі мастила в ті частини конструкції, дістатися до яких без розбору механізму було б неможливо.
162
Втулка розпірна - універсальний елемент кріплення, виконаний у формі гільзи з рифленням зовні і метричною різьбою всередині. Виготовляється з латуні.
164
Карабін пожежний з фіксатором - це такелажний виріб, призначений для швидкого з'єднання двох або більше різних елементів. Завдяки спеціальній муфті він має більш надійне з'єднання на відміну від звичайного пожежного карабіна.
182
Дюбель «метелик» - спеціальний елемент для кріплення легких, статично навантажених елементів в основи з вільним простором, товщиною 12-26 мм (переважно до одинарного/подвійного гіпсокартону або для інших пустотілих конструкцій).
169
Самонаріз для сендвіч-панелей призначений для кріплення фасадних шаруватих плит до сталевих несучих конструкцій. Він забезпечує надійність кріплення матеріалу до будь-якої основи, в тому числі до бетону, не псуючи при цьому поверхню самої сендвіч-панелі.
166
Хомут затяжний черв'ячного типу являє собою елемент кріплення у вигляді замкнутої в коло стягнутої металевої стрічки, через всю внутрішню поверхню якої проходить зуб різьблення.
182
Технологія стопорно-клинової фіксації Nord-Lock широко відома здатністю надійно фіксувати болтові з’єднання, які підлягають надмірній вібрації та динамічним навантаженням. Система не може випадково ослабнути, завдяки протидії клина, який створюється під головкою болта/гайкою.
168
Анкер клиновий - це спеціальний елемент, призначений для кріплення кутників, рейок, профілів до твердих поверхонь (повнотіла цегла, камінь, бетон). Найчастіше його застосовують для кріплення підвісних стель та протипожежних конструкцій.
128
Алмазні відрізні круги - інструмент в формі диска з робочою периферійною поверхнею. Служить для виконання відрізних операцій.
265
Зажим для троса (затискач для троса/канату) - це металевий такелажний виріб, який використовується для закріплення канатів і тросів, або формування петель на їх кінцях.
149
Анкер типу “Моллі” - це спеціальний тип анкера, призначений для монтування легких конструкцій та об'єктів до порожнистих
160
Самонарізи типу «флюгель» з крильцями WSDST торгової марки Wkret-Met широко використовуються для кріплення дерев'яних елементів до металевої основи.
160
Необережний поворот гайкового ключа, удар або будь-яка інша випадковість можуть привести до того, що гайка або головка болта деформується. Що слід зробити для того, щоб їх вийняти/відкрутити?
133
Рамні дюбелі бувають двох основних видів: для твердих суцільних основ, і для м'яких та пустотілих (щілинних) матеріалів. Особливістю цих дюбелів є подовжена розпірна частина, яка забезпечує надійне прилягання дюбеля до стінок отвору, попереджаючи його виривання.
92
DIN 6330 - гайка висока з метричною різьбою. Особливістю цього стандарту є співвідношення висоти і діаметра як 1,5 до 1 - це забезпечує більш високу надійність нарізного сполучення.
141
Свердло спіральне для дерева - це спеціальний інструмент для роботи з натуральною деревиною, фанерою і деревно-стружковими панелями. Воно виготовлене з високоякісної легованої інструментальної сталі, твердістю в 40-45 HRC. У нього поліровані краї, різьбове направляюче лезо та шестигранний хвостовик.
157
Заклепки - поширений тип кріплення, що складається з тіла і металевого міцного стержня. Вони виготовляються з алюмінію або з алюмінієво-магнієвого сплаву. Як правило, заклепка - сплав алюмінію з порошковим фарбуванням по системі RAL, а стержень - оцинкована сталь.
141
Теслярський шуруп має унікальну структуру різьби, що дозволяє використовувати його без попереднього свердління отворів та легко входити у деревину не утворюючи тріщин. Широко використовується при монтажі дерев’яних брусів/балок, ламінованого ДСП, пластику, спеціальних терасних дошок. Забезпечує максимальну безпеку і надійність з’єднань при монтажі дерев’яних конструкцій, сходів, крокв та фасадних панелей.
136
Гак з фіксатором являє собою механізм у вантажопідйомних пристроях, наприклад, кранах, лебідках та інших. Використовується для переміщення і підйому вантажу. Кріпиться, як правило, на троси та міцний ланцюг. Виготовляється зі сталі підвищеної міцності AISI 1030 методом лиття.
80
Анкер однорозпірний забивний з гайкою візуально нагадує шпильку з нарізаною метричною різьбою з одного боку, і розпірною частиною з іншого. Розпірний елемент - рухома муфта на конусоподібному хвостовику анкера, яка в процесі установки розширюється і фіксується в отворі. Він виготовляється з оцинкованої сталі (жовтий/білий цинк). Товщина оцинкування - мінімум 6 мкм.
70
Болт DIN 7991 - це кріплення, яке має з однієї сторони метричну різьбу, а з другої - головку з внутрішнім шестигранником. Форма шліца дозволяє вкручувати болт за допомогою спеціального пневматичного інструменту, звичайного шестигранного ключа або за допомогою викрутки з бітою в формі шестигранника.
109
Дюбель спіральний являє собою фасадний дюбель, який застосовується для монтажу легких (≤ 5 кг) елементів до пінополістиролу (EPS; XPS). Матеріал - поліпропілен. Спосіб монтажу - закручування.
131

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem