Хомут німецький тип (черв'ячний)

422

Хомут затяжний черв'ячного типу являє собою елемент кріплення у вигляді замкнутої в коло стягнутої металевої стрічки, через всю внутрішню поверхню якої проходить зуб різьблення. За рахунок такого рішення забезпечується надійність фіксації, що не дає зіскакувати корпусу навіть при сильній вібрації, механічних навантаженнях.
Застосовується при ущільненні різних з'єднань типу трубопроводів, шлангів, патрубків, гідравлічних і пневматичних систем. Також його використовують в ремонтних з'єднаннях, санітарно-технічних системах, рукавах технологічного обладнання.
Затягування елементів конструкції (обтиснення) здійснюється за допомогою ріжкового ключа або хрестоподібної викрутки, шляхом закручування черв'ячного гвинта, що входить в зчеплення з насічками на стрічці. При цьому діаметр хомута повинен бути більшим, ніж діаметр труби або шланга. Тільки в цьому випадку вдається досягти оптимальної фіксації. До того ж хомут нержавіючий, або оцинкований не пред'являє ніяких вимог до умов експлуатації. Він має високу стійкість  на розрив, відмінно переносить низькі і високі температури, не боїться негативних атмосферних впливів і підвищеної вологості.
Особливості хомута DIN 3017:
• простота установки;
• загнуті края хомута запобігають від пошкодження шлангів і труб в процесі монтажу;
• має чіткі параметри, що регламентуються в стандартах на відміну від аналогів, які не відповідають їм.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem