Прес-маслянка DIN 71412

63
Для роботи багатьох агрегатів потрібно нагнітання мастильних матеріалів. І з цим завданням успішно справляються прес-маслянки DIN71412. На них покладено завдання подачі мастила в ті частини конструкції, дістатися до яких без розбору механізму було б неможливо.
Прес-маслянка являє собою зворотний клапан, забезпечений різьбовим хвостовиком з одного боку і впускним отвором з іншого. Вона буває 3 типів:
  • прямої форми;
  • кутова форма 45°;
  • кутова форма 90°.
За допомогою прес-маслянок забезпечується подача мастила до рухомих вузлів машин і агрегатів. При цьому процес подачі мастила здійснюється без необхідності зупиняти обладнання, розбирати вузол або знімати кришку вузла. Найбільш широке поширення прес-маслянки отримали в машинних механізмах і при експлуатації насосного обладнання.
Виготовлена з оцинкованої сталі або нержавійки (А4). Вона зконструйована з шестигранним фланцем для установки і має метричну або дюймову конічну різьбу. Конічна форма різьблення забезпечує самоущільнення при установці прес-маслянки і відсутність протікання. Після установки подача мастила здійснюється за допомогою спеціального шприца, який приєднується до заправного кінця.
Установку прес-маслянки необхідно проводити акуратно, без додаткових надмірних зусиль, так як вона не є силовим елементом і не розрахована на істотні механічні навантаження. Не рекомендується загвинчувати маслянку вручну. Слід обов'язково користуватися ріжковим ключем, доклавши певних зусиль на шестигранний фланець.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem