Карабін U-подібний DIN 82101

379

Карабін U-подібний являє собою металеву петлю, кінці якої з'єднані між собою поперечним штифтом (пальцем), який фіксується за допомогою метричної різьби. Карабін використовується як допоміжний елемент в підйомних і статичних конструкціях. Він є універсальним елементом кріплення для всіх видів тросів/ланцюгів в якості знімного з'єднання.
Він виготовляється виключно методами пластичного деформування. Для карабінів діаметром до 28 (30) мм штампування ведеться в холодному стані, для більших розмірів застосовується гаряче об'ємне штампування. Матеріал конструкційна оцинкована сталь (білий цинк) або нержавіюча сталь. Розмір визначається діаметром поперечного перерізу штифта.
Карабін U-подібний за рахунок простоти конструкції та універсальності широко застосовується в такелажних системах, для з'єднання між собою різних елементів або для приєднання їх до опор і конструкцій. Він забезпечує швидкознімне і при цьому надійне з'єднання, тому також використовується у сфері транспортування та вантажно-розвантажувальних роботах.
Властивості:

  • виготовлений з міцної сталі, що гарантує його надійність і стійкість до значних робочих навантажень;
  • може використовуватися у вологому повітрі, так як захищений цинковим покриттям від корозії;
  • має тривалий робочий ресурс.

Перевагою U-подібного карабіну над іншими є те, що усі зусилля припадають на саму конструкцію карабіну, а не на окремий елемент конструкції як, наприклад, на фіксатор у пожежному карабіні. Завдяки цій особливості він є більш надійним та безпечним. Також вушко штифта дає можливість поставити пломбу, за допомогою якої можна спостерігати за надійністю з’єднання та його змінами.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem