Свердло перове

369
Перове свердло являє собою спеціальний інструмент, призначений для просвердлювання різноманітних отворів в деревині. Ним можна працювати як з натуральним деревом, так і з деревно-стружковими плитами та виробами з МДФ.
Виготовляється з вуглецевої інструментальної сталі. Свердло складається з 2 частин: центруючого вістря в поєднанні з ріжучими кромками, та шестигранного хвостовика.
Ріжучі кромки розташовані під кутом для забезпечення вільного відведення стружки. Шестигранний хвостовик дозволяє не тільки надійно фіксувати інструмент в патронах дрилів і шуруповертів, але і використовувати для цих цілей магнітні перехідники та подовжувачі. Свердло може застосовуватися з ручними механічними, електричними дрилями, а також свердлильними верстатами.
Свердла відрізняються дуже високою продуктивністю в порівнянні зі стандартними. Головна перевага перового свердла в простоті. Якість отворів після перового свердла трохи нижче ніж у гвинтових, але якщо вам необхідно просвердлити отвір для прокладки електричного кабелю або труби, то в цьому випадку ідеально гладкий отвір не потрібно, з такою роботою відмінно впорається перове свердло.
Переваги використання свердла даного типу полягають ще й у тому, що якісно виконати заточку і відновлення ріжучої частини в змозі навіть людина, що не володіє високою кваліфікацією, чого не скажеш про свердла будь-якої іншої категорії.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem