Шайба STARLOCK AN 82

49
Стопорна шайба Starlock є унікальним виробом, який не має аналогів серед запобіжних фіксуючих елементів. Вона є надійним фіксатором для швидкої, довговічної та надійної фіксації гладких стрижнів зі сталі, пластика та інших матеріалів. Дозволяє обійтися без зайвих витрат по нарізці різьблення і нанесення насічок. Забезпечує швидкий процес установки.
Виготовляється з оцинкованої сталі. Шайба в центрі має отвір у вигляді шестикутної сніжинки, за що і отримала назву Starlock. Внутрішні пелюстки (6 шт.) шайби утворюють пружинну фіксацію при її установці. Фіксатор Starlock запобігає осьовому зсуву деталей, надійно застопоривши їх в заданому положенні. Шайба фіксується так міцно, що не може бути роз'єднана без руйнування.
Шайба Starlock найчастіше використовується у промисловості, побутових механізмах і конструкціях, медичному обладнанні. Застосовуються для кріплення (фіксації) на циліндричних, конічних, шестигранних і квадратних валах монтажних елементів. Для декоративних цілей, щоб приховати кінець стержня і стопорний елемент Starlock використовується ковпачок.
Технічні властивості стопорної шайби Starlock:
  • високий опір до вібрації та навантажень;
  • рівномірна робота всіх елементів конструкції шайби;
  • хороша корозійна стійкість.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem