Болт з кільцем DIN 580 (рим-болт)

30

Рим-болт DIN 508- це спеціальний такелажний елемент, який конструктивно складається з кільця під кріплення і металевого стержня з нарізаною різьбою певного діаметру. Виготовляється з вуглецевої сталі марки 20, 25, С15Е (покриття - цинк) та нержавіючої сталі. Можливе використання при агресивних температурах від -200° до +200° С. 

Зазвичай використовується для підйому і пересування предметів, зокрема в ході такелажних, монтажних робіт, а також при встановленні різноманітного обладнання. Традиційно широко рим-болт використовується в морській справі, будівництві, машинобудуванні та сільському господарстві.

В кільце рим-болта закладається трос/канат або інший кріпильний елемент, за допомогою якого здійснюється переміщення з місця на місце деталей і вузлів. Рим-болт виконується з метричною різьбою правим різьбленням від М6 до М100 та відповідно до стандарту DIN 580.

Рим-болти повинні витримувати випробування на міцність навантаженням рівним подвоєній номінальній вантажопідйомності. Номінальна вантажопідйомність закладена на рівні від від 70 кг до 40 тонн залежно від розміру та матеріалу болта.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem