Ущільнювач універсальний

26
Універсальний трикутний ущільнювач виготовляють з пінополіуретану (поролону), з боку основи він має самоклеючий шар на основі акрилового клею, захищений анти-адгезійним папером, що істотно полегшує його монтаж. Довжина - 1м.
Ущільнювач застосовують на елементах, розташованих горизонтально (прилягання, злам покрівлі) – між коньком (карнизом) та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах. Його застосування можливе в системах, де коньок кладуть діагонально до нахилу металочерепиці. Також ущільнювач встановлюють між метало-черепицею та внутрішньою єндовою (конструктивний елемент покрівлі, внутрішній кут, що утворюється в місці стиковки двох скатів).
Ущільнювач запобігає проникненню снігу, пилу, бруду, листя та ін. під покрівельне покриття та не перешкоджає провітрюванню простору під покрівлею. За рахунок легкої ваги та високої гнучкості, ущільнювач легкий в монтуванні та транспортуванні. Універсальний ущільнювач зберігає свої властивості в діапазоні температур від -60 °С до +95 °С.
Він є важливим елементом в експлуатації покрівельної системи. Застосування ущільнювачів збільшує термін експлуатації гідроізоляційних плівок, утеплювача і кроквяної частини покрівлі.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
 
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem