Самонаріз з буром типу "Tex"

362

На сьогоднішній день застосування гіпсокартону стало необхідним практично в будь-якому будівництві або ремонті. А в свою чергу плити гіпсокартону зазвичай кріплять на каркас з металевого профілю, який з'єднується за допомогою такого самонарізу, як “текс”. Такі самонарізи призначені для з'єднання металевих профілів гіпсокартонних систем між собою. Часто ці самонарізи ще називають “блохами” та “сємочками”.

Конструктивно самонаріз “tex” складається з стержня з буром та напівсферичної головки. Для передачі крутного моменту на голівці є хрестоподібний шліц PH 2. Знизу на головку нанесені спеціальні насічки, що забезпечують підвищену міцність скріплення і запобігають самовідгвинчуванню самонаріза під впливом динамічних навантажень. Текси випускають в двох видах за типом виконання кінця стрижня - гострі та з буром. Виготовляються з вуглецевої сталі та покривається шаром фосфату або цинку. Зовнішній діаметр тіла складає 3,5 мм. Крок різьби 0.75 мм. Навантаження на виривання при товщині металу 0.6 мм - 0.34 kN ~ 34 кг. Гострі текси просвердлюють метал товщиною до 0.9 мм, з буром до 2.5 мм. Така конструкція дозволяє досить швидко та просто з'єднувати профіль, так-як не потрібно здійснювати попереднє засвердлювання отвору.

Загвинчувати текс можна за допомогою хрестоподібної викрутки, шуруповерта або дрилі з хрестоподібною бітою та магнітним тримачем.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem