Хомут підсилений з шарнірним гвинтом

273

Силові хомути - це кріплення для герметизації рукавів, що використовуються при високому тиску, під вакуумом і при вібраціях в умовах перепаду температур. Хомут силовий оцинкований вважається одним з найнадійніших серед стяжних кріплень.     

Застосовують силові хомути у гідравлічних і пневматичних механізмах та приводах, у водопровідних, опалювальних, вакуумних, гідравлічних і дренажних системах. Найчастіше його використовують при монтажі водяних насосів в свердловинах, а також в пневмо- та гідро- приводах. 

Він складається з міцного болта з розпіркою, посилених скоб, стрічки з закругленими краями і запобіжного містка. Виготовляється з сталі та покриваються шаром захисного цинкового покриття 10-14 мікрон. Спеціальна оброблена кромка по краях стрічки запобігає пошкодженню шланга навіть при температурних перепадах і механічних впливах на шланг. Корпус для затяжного болта кріпиться на 3 зварних точках з кожного боку, що підвищує жорсткість всієї конструкції та забезпечує надійність з'єднання. Силу фіксації забезпечує шарнірний гвинт, який надійно обжимає шланг по всьому периметру. Дана конструкція хомута дозволяє витримувати суттєві навантаження і забезпечувати надійність і довговічність з'єднання деталей, герметичність вузлів.   

Головною особливістю силового хомута є можливість монтажу в умовах обмеженого простору завдяки низькому профілю. 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem