Шплінт голчатий DIN 11024

39

Шплінт - кріпильний елемент у вигляді невеликого дротяного стержня, зігнутого навпіл. Він запобігає само-відгвинчуванню та спаданню різноманітних гайок, розташованих на гладких валах чи осях деталей.

Шплінт голчатий DIN 11024 часто ще називають “чекою”. Виготовляється з гальванізованої сталі або нержавіючої сталі (А2, А4). Пружинні шплінти бувають двох форм:

  • D - в формі скріпки з пружинним кільцем;
  • E - такої ж форми, але без пружинного кільця.

Наявність кільця у шплінтів форми D подовжує термін експлуатації деталі за рахунок збільшення кількості установок і зняття без втрати пружинних властивостей. Фіксація таким шплінтом виходить більш міцною і надійною. Форма E за рахунок простої конфігурації має менший термін використання та меншу вартість.

Шплінт голчатий користується широкою популярністю в різних сферах промисловості і виробництва. Застосовується як стопорний елемент. Функціональність така, що пряма частина шплінта наскрізь проходить в спеціально підготовлений для цього отвір, в той час як вигнута частина автоматично фіксується пів-кільцем на стрижні. Доречно застосовувати шплінт у місцях постійної вібрації, де він перешкоджає відгвинчуванню деталей. Саме тому, пружинний шплінт DIN 11024 знаходить широке застосування в автомобілебудуванні, верстатобудуванні та багатьох інших галузях промисловості.

Залежно від характеру застосування голчастого шплінта використовують саме той варіант, який необхідний в даному конкретному випадку.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem