Металевий розпірний дюбель з забивним цвяхом

48

Сьогодні на зміну традиційним цвяхам, які не завжди справляються з поставленим завданням, прийшли дюбелі, одним з різновидів яких є металевий дюбель-цвях. Його спосіб застосування - наскрізний монтаж, який здійснюється шляхом забивання в повнотілу основу (камінь, бетон, повнотіла цегла). Такі вироби забезпечують надійне настінне, підлогове або стельове кріплення практично будь-якого матеріалу.

Класичний дюбель-цвях є настільки універсальним кріпильним виробом, що перерахувати всі сфери його застосування досить складно. З його допомогою виконують монтаж каркасів різного призначення, кріплять до поверхні стін елементи меблів та інтер'єру, фіксують побутову техніку, а також вирішують цілий перелік інших відповідальних завдань. Дуже часто за його допомогою монтують підвісні конструкції, стелі, жолоби та направляючі елементи з вимогами до вогнестійкості.

Конструкція дюбеля складається з втулки і цвяха. Втулка виготовляється з сплаву цинку з алюмінієм, а цвях - з сталі, покритої шаром цинку. Мінімальна глибина анкерування: Heff = 30 мм. Розрахункове навантаження на виривання: бетон/камінь - 1,47 kN ~ 147 кг; повнотіла цегла - 1,06 kN ~ 106 кг.

Головна особливість дюбель-цвяха - це дія за принципом цвяха. Легко вставляється в отвір і забивається за допомогою молотка. Розпірні частини втулки розкриваються і надійно закріплюються в матеріалі. Демонтажу не підлягає.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem