Конфірмат

52

Конфірмат (єврогвинт) - це найбільш популярний кріпильний елемент, що використовується при виробництві корпусних меблів з дерева, ДСП та МДФ . Можна сміливо стверджувати, що він займає першість в списку меблевої фурнітури і комплектуючих. На даний момент майже жоден меблевий виріб не обходиться без конфірматів. Популярність серед виробників меблів він завоював завдяки своїй невеликій вартості, надійності і зручності у використанні.

Конфірмати виготовляються з вуглецевої сталі та покриваються шаром цинку або нікелю. Застосування такої сталі надає їм високої пластичності, завдяки чому вони гнуться, але не ламаються. Висока пластичність конфірматів забезпечує їх легке вилучення з меблів навіть в тому випадку, якщо їх монтаж виконаний неправильно.

На вигляд конфірмат — це гвинт з потайною головкою, шліци якої бувають двох видів. Завдяки наявності цих шліців конфірмати можна закручувати як чотирьох-, так і шестигранною викруткою. Стрижень конфірмату має тупий кінець, а на його робочу частину нанесене широковиступаюче різьблення. Нижні витки різьблення призначені для нарізування різьби в попередньо підготовленому отворі, тому вони мають конічну форму. Під голівкою вони мають гладку (без різьби) поверхню.

Переваги конфірмату над звичайним шурупом значні, адже він не тільки стягує деталі одну до одної, але і міцно утримує їх від бічних зсувів. Через крихкість ДСП/МДФ використання шурупів не виправдовує очікувань. ДСП/МДФ досить м'який матеріал і надійність кріплення самонарізом залежить від того місця куди він буде закручений. Конфірмат ж буде тримати надійно і міцно навіть, якщо в ДСП/МДФ будуть пори.

Для монтажу конфірматів найзручніше скористатися конфірматним свердлом. Таке свердло не тільки робить отвір потрібного діаметру для різьбової частини, але і більш широкий отвір для його підголівної частини та голівки, яка відмінно ховається і не заважає подальшій роботі, маючи акуратний естетичний вид. У декоративних цілях місце кріплення може бути приховане ковпачком (заглушкою) відповідного кольору.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem