Гайка з фланцем DIN 6923

52

Гайка з фланцем DIN 6923 - кріпильний елемент, який поєднує в собі шестигранну гайку та фланець (плоску деталь круглої форми). Інші її назви - “гайка фланцева самостопорна”, “гайка з прес-шайбою”, “гайка з буртиком”.

Виготовляється з вуглецевої сталі, яку покривають шаром цинку для захисту від корозії. Також виготовляється з нержавіючої сталі (А2, А4) для кріплення виробів, що експлуатуються в умовах впливу хімічно-агресивних речовин. Застосовується в промисловому машинобудуванні, автомобільній промисловості, приладобудуванні.

Функціонально гайка з фланцем є самостопорною гайкою, що не вимагає застосування пружинних і плоских шайб для створення надійного з'єднання. Відмінною особливістю від класичної шестигранної гайки є наявність фланця з зубцями, який завдяки збільшеній площі дотику має кращі притискні властивості. Зубчаста частина гайки (сторона, що прилягає до деталі) виконана таким чином, що зубчики (насічки) при закручуванні не перешкоджають загвинчуванню (вони виконані під кутом). А при відкручуванні вони будуть врізатися в поверхню, перешкоджаючи розкручуванню. Завдяки цьому і досягається ефект стопорення.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem