Гайка з кільцем (рим-гайка)

42

Рим-гайка - спеціальна гайка з кільцем та наскрізним отвором. Історично її використовували як елемент такелажу суднових конструкцій, але пізніше сфера використання значно розширилась. Сьогодні її також використовують для захоплення і транспортування компонентів металоконструкцій, обладнання, вузлів і механізмів як всередині, так і зовні приміщень.

Виготовляється з вуглецевої сталі марки 20, 25, С15Е (покриття - цинк) та нержавіючої сталі відповідно до стандарту DIN 582. Можливе використання при агресивних температурах від -200° до +200° С. При виконанні з вуглецевої сталі, цинкове покриття гайки запобігає корозії та сприяє збільшенню терміну служби.

При застосуванні в кільце рим-гайки закладається трос/канат або інший такелажний елемент (карабін, талреп, ковш), за допомогою якого здійснюється переміщення з місця на місце деталей і вузлів. Вони у поєднанні створюють надійне та якісне кріплення.

У рим-гайки різьба нанесена таким чином, що дозволяє закручувати її за допомогою вставленого в кільце аналога важеля у вигляді, наприклад, металевого прута. Номінальна вантажопідйомність закладена на рівні від від 80 кг до 40 тонн.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem