Гайка ковпачкова DIN 1587

105

Гайка шестигранна ковпачкова DIN 1587 - це шестигранна гайка з метричною різьбою, сферичною торцевою поверхнею (у вигляді ковпачка) та глухим різьбовим отвором. Виготовляється, як правило, з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі А2 і А4 або латуні. Гайки з вуглецевої сталі можуть бути покриті шаром цинку, хрому або нікелю.

Ковпачкові гайки застосовуються для з'єднання з болтами, гвинтами і шпильками в машинобудуванні, приладобудуванні, електроніці, будівництві, меблевому виробництві та інших галузях. Найчастіше їх застосовують як декоративний елемент для створення привабливого зовнішнього вигляду у виробів або конструкцій, а також в місцях, де необхідно закрити і убезпечити різьбове з'єднання. А відсутність гострих країв в з'єднанні - забезпечує безпеку.

Головна відмінність ковпачкової гайки полягає в тому, що вона - не наскрізна. А це означає, що нарізне сполучення повністю захищене від корозії, що тим самим продовжує  термін служби кріплення.

Гайки випускаються з нарізаною різьбою від М3 до М24. Щоб накрутити гайку, досить звичайного ріжкового ключа. При виборі обов'язково необхідно враховувати особливості майбутньої експлуатації елементів і кріплень, в яких братиме участь гайка. В залежності від цього слід вибирати матеріал, покриття, клас міцності та інші параметри ковпачкової гайки.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem