Ізоляційні стрічки Anticor Electrix

89
Ізоляція проводів - це важливий процес, з яким можна зіткнутися не тільки в побуті, але і на роботі. Вирішення цієї проблеми повинно бути ефективним і якісним. Або ж можна зіткнутися з замиканням, ставлячи під загрозу не тільки ваше майно, але і здоров'я вас і ваших близьких. Тому, до ізоляції потрібно віднестися відповідально.
Одними з основних способів ізоляції проводів виступають ізоляційні стрічки. Кабелі (дроти), які скріплені між собою за допомогою ізоляційної стрічки, прекрасно проводять електрику та здатні витримувати найрізноманітніші температури.
Компанія “Anticor” - європейська компанія з багаторічним досвідом роботи у електротехнічній сфері. Ми пропонуємо кілька варіантів ізоляційних стрічок компанії Anticor:
Ізоляційна стрічка electrix 211 - водонепроникна та самозатухаюча електроізоляційна стрічка з ПВХ. Вона має має гладку поверхню і хорошу клейкість. Клейовий шар стрічки виготовлений на основі синтетичного каучуку. Стрічка electrix 211 має хорошу адгезійну міцність та міцність на розрив (min. 13 N/см). Температурний діапазон роботи становить від -10° до +80°C (не підтримує горіння). Вона застосовується для ізоляції, з’єднання та маркування проводів. Випускається в 10 кольорах: чорний, червоний, синій, білий, жовтий, коричневий, фіолетовий, зелений, сірий, жовто-зелений та у наборах “веселка”.
Ізоляційна стрічка electrix 200 – це електроізоляційна стрічка ПВХ, класу PREMIUM. Вона водонепроникна, стійка до морозів та УФ-випромінення. Стрічка electrix 200 має високу адгезійну міцність та міцність на розрив (33 N/см), широкий температурний діапазон роботи від -20° до +80°C (не підтримує горіння). Застосовується для ізоляції та комплектації кабелів, ремонту пошкодженої ізоляції, армування ізоляції в автомобільних електроустановках. Випускається в 5 кольорах: чорному, червоному, синьому, білому та жовтому, а також у наборах “веселка”.
Ізоляційна стрічка electrix 160 - це тканинна електроізоляційна стрічка. Вона водонепроникна та стійка до морозів. Стрічка electrix 160 має високою адгезійну міцність та міцність на розрив (75 N/см), широкий температурний діапазон роботи від 40° до +120°C. Застосовується для комплектації кабелів та автомобільних джгутів, ремонту пошкодженої ізоляції, кріплення проводів та їх захисту в складних умовах.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem