Втулка розпірна для газобетону

87

Газобетон (піноблок, газоблок) - зручний у багатьох аспектах матеріал. Основні незручності при експлуатації газобетонних блоків - це фіксування в ньому кріплення звичайним чином. Газоблок має пористу структуру, а відповідно, необхідне спеціальне кріплення для газобетону, яке буде міцно триматися в стіні.

Одними з таких кріплень є, наприклад, хімічний анкер (https://fb.watch/3AIBqzd-50/), або втулка розпірна. Часто її ще називають “дюбель-крокодил” та “кукурудза”. Вона виготовляється з сталі та покривається шаром цинку. Використовується переважно в побуті та будівництві. Може застосовуватися в місцях з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Втулка розпірна спеціально розроблена для збільшення площі дотику кріплення до основи. Тому верхня частина втулки має вигляд трубки, а нижня - чотирьох сегментну розпірну частину з зовнішніми зубцями, які забезпечують надійне кріплення. За рахунок високого ступеня розклинення і спеціальної форми зубів, втулка витримує досить високе навантаження на виривання. Завдяки внутрішній різьбі можливе кріплення звичайними самонарізами та гвинтами з метричною різьбою.

Спосіб монтажу втулки розпірної досить простий:

1. висвердлити отвір необхідного діаметру;
2. очистити отвір від сміття;
3. вставити втулку в отвір;
4. закрутити самонаріз чи гвинт.
 
Альтернативним кріпленням до газобетону також може бути нейлоновий дюбель типу SFX (https://www.facebook.com/www.teem.ua/posts/2999119446791911).
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
 
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem