Гайка самостопорна DIN 985

126

Гайка самостопорна DIN 985- це гайка, що використовується в елементах з'єднань, які постійно перебувають під впливом динамічних навантажень, а особливо вібрації, що може стати причиною самовільного розкручування. Вона відноситься до новітніх технологічних розробок, застосування яких дозволяє значно підвищити ефективність і надійність з'єднань вузлів машин і механізмів.

Виготовляється з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі (А2 та А4), латуні або алюмінію. Гайка з вуглецевої сталі покривається шаром цинку, що робить її стійкою до корозії. Діаметр такої гайки може бути від М3 до М45. Клас міцності – 6, 8, 10.

Інші назви: гайка з пластиковою/поліамідної вставкою або гайка самоконтряща. Незалежно від синонімічних назв, функції такої гайки одні і ті ж. В цілому, вона схожа на гайку DIN 934, відмінність полягає лише в наявності невеликого борту зверху, в який вмонтоване нейлонове кільце. Таке кільце необхідно для того, щоб запобігти мимовільному відкручуванню і разом з цим забезпечити надійність і герметичність різьблення.

Сфера застосування такої гайки досить обширна: машинобудування, приладобудування, інші промислово-виробничі галузі, будівництво, побут. Використовуються гайки стопорні DIN 985 разом з болтами, гвинтами, шпильками відповідного діаметру.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem