Монтажна стрічка перфорована

110

Монтажна стрічка перфорована - це зручне, надійне кріплення, яке використовується для монтажу проводів, повітропроводів, трубопроводів, а також для вирішення багатьох інших завдань: кріплення та зміцнення окремих елементів дерев’яних конструкцій, монтаж покрівельних і кроквяних систем. ЇЇ широко застосовують в системах будівництва об'єктів громадського, житлового та промислового призначення.

Для виготовлення перфорованої стрічки використовується вуглецева і низьковуглецева сталь. В обов'язковому порядку здійснюється нанесення цинкового покриття, що забезпечує захист від корозії. По всій довжині перфорована монтажна стрічка має отвори різного діаметру, які дозволяють її закріплювати за допомогою різноманітного кріплення (цвяхи, шурупи, самонарізи, дюбеля) в будь-якому необхідному місці.

Стрічка монтажна вважається універсальною за рахунок того, що за її допомогою можна виконати монтажні роботи там, де це не можна зробити іншим кріпленням. Особливо це актуально в тих випадках, коли необхідно створити систему повітропроводів. В такому випадку перфолента металева може закріпити не тільки круглу трубу, але і прямокутну або квадратну.

Стрічка має високі характеристики міцності, особливо міцністю на розтягнення межа становить 100 МПа. Такі механічні показники повністю відповідають області можливого застосування перфорованої стрічки. У сукупності ці фактори дозволяють забезпечити термін експлуатації перфорованої стрічки, який часто може перевищувати 10 років.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem