Болт з внутрішнім шестигранником DIN 912

114

Болт DIN 912 - це кріпильний виріб, як правило, підвищеного класу міцності з внутрішнім шестигранником. Класи міцності болтів DIN 912 - 8.8, 10.9 і 12.9. Клас міцності вибирається залежно від технічних вимог та умов експлуатації болта. Часто його ще називають “машинним” болтом.

Як правило, болти з внутрішнім шестигранником виготовляють з сталі та покриваються шаром цинку, фосфату або оксиду. Матеріал вибирається залежно від сфери застосування. Болт може бути як з частковим різьбленням, так і з повним, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для вирішення поставлених завдань.

Болт DIN 912 застосовується для з'єднання елементів конструкцій в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислово-виробничих і будівельних галузях спільно з гайками, шайбами відповідних розмірів.

Болт з внутрішнім шестигранником володіє рядом переваг в порівнянні з болтами інших типів. Завдяки дрібній різьбі, до нього можна прикласти більший крутний момент, забезпечивши більш міцне з'єднання. Саме тому його часто застосовують у випадках, коли обладнання та механізми схильні до сильної вібрації і серйозних навантажень.

Він ідеально підходить для застосування в місцях, де робота ріжковим ключем неможлива через обмежений простір. Багаторазове закручування болта до зносу шліца не призводить. Установка здійснюється за допомогою шестигранного ключа або спеціальних електроінструментів з насадкою.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem