Шуруп з шестигранною головкою DIN 571

443

Шуруп з шестигранною головкою використовується для надійного і міцного з’єднання дерев’яних конструкцій, кріплення лаг і рейок, та інших елементів до основ з дерева, ДСП, ДВП, або до інших основ (бетон, цегла) за допомогою розпірних дюбелів (KPP, KPX, КПО, RPO, KPR).

Шуруп DIN 571 ще називають шурупом для лаг або рейок, шурупом по дереву, шурупом для дерева з шестигранною головкою і т. д. Найбільш популярними народними назвами є “глухар” та “лага”.

Шуруп з шестигранною головкою виготовляється з вуглецевої сталі після чого, для додаткової антикорозійної стійкості покривається шаром “білого” цинку. Він призначений для малих та середніх навантажень, а також для навантажень постійного типу.

Має вигляд металевого стержня з різьбою виконаною під кутом в 60 градусів, яка призначена саме для дерев’яних основ. Різьба може бути повною та неповною, тобто до самої головки або не доходити до неї — це все залежить від розміру шурупа. Завдяки шестигранній головці, його досить зручно вкручувати шестигранним ключем. Шуруп DIN 975 забезпечує надійність кріплення як окремих деталей, так і високу міцність конструкції в цілому.

Зараз для кріплення дерев’яних елементів все частіше використовують теслярський шуруп (https://fb.watch/49Pvwp8I0W/), який є відносно новим, високотехнологічним видом кріпильних виробів у порівнянні з традиційними шурупами.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem