Дюбель для термоізоляції Wkret-met

374
Дюбель для термоізоляції - найважливіший елемент кріплення при монтажі теплових і звукоізолюючих систем як всередині, так і ззовні будинків до несучої конструкції. Дюбеля для термоізоляції Wkret-met бувають з металевим (LMX, LFMG) та поліамідними стержнями/цвяхами (LTX, LFN). Тіло (сорочка дюбеля) виготовляється з поліпропілену, а термоголовка стержнів - з зміцненого скловолокном, ударостійкого поліаміду.
Завдяки поліамідній термоголовці виключається поява «містків холоду», а також іржі на поверхні фасаду, яка може з часом проявлятися від ржавіючого стандартного стержня без пластикової головки. Перфорований диск дюбеля виступає в якості основи для нанесення розчинів або штукатурок, підсилюючи адгезійні властивості штукатурного розчину з поверхнею теплоізоляційних матеріалів.
Дюбеля з короткою зоною розпору (LMX, LTX) використовують для монтажу в повнотілу основу (бетон, повнотіла цегла, газоблок, піноблок), а термодюбель з подовженим розпором (LFMG, LFN) до - пустотілих основ (пустотіла цегла, керамоблок, шлакоблок).
Дюбеля для термоізоляції Wkret-met типу ECODRIVE (W та S) виготовляють з ударостійкого поліаміду, стержні — з сталі покритої шаром цинку з поліамідним наконечником. Вони призначені для монтажу в бетон, камінь, піноблок, газоблок, адже мають коротку зону розпору. Використовуються в комплекті з заглушками EDKS та EDKW.
Дюбеля Wkret-met типу WKTHERM (S) виготовляють з ударостійкого поліетилену, стержні — з сталі покритої шаром цинку з поліамідним багатокамерним наконечником. Коротка зона розпору дюбелів дозволяє монтувати його до бетону, каменю, повнотілої цегли та керамоблоку.
Дюбель для термоізоляції українського виробника представлений у двох кольорах - сірий та білий. Сорочка та стержень дюбеля виготовляється з поліпропілену. Саме тому від менш якісний від дюбелів польського (Wkret-met) виробництва та відрізняється нижчою вартістю.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
 
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem