Болт меблевий DIN 603

436

Болт DIN 603 - це болт, що складається з напівкруглої головки і сталевого стрижня з квадратним пілголовником, який служить для унеможливлення прокручування у м’якому матеріалі.

Меблевий болт виготовляється з сталі та покривається шаром цинку, який служить захистом від корозії. Клас міцності: 4.8, 5.8 та 8.8. Випускаються з повною та неповною різьбою.

Як неважко здогадатися з назви, найбільш затребуваним болт DIN 603 є в меблевому виробництві: його використовують в процесі виготовлення корпусних меблів з дерева, ДСП і МДФ. Проте, використовують його і в будівництві, машинобудуванні (для кріплення вузлів), та при зведенні мостів та огорож (тому його часто називають “дорожнім болтом”).

Оскільки головка болта не має шліців, то його фіксація в конструкції фіксується тільки за рахунок різьблення. На інший кінець болта нагвинчується гайка, під яку підкладають потрібного розміру шайбу. Стяжка меблевих елементів здійснюється шляхом притиснення гайки. Якщо Вам необхідно з'єднати металеві частини, то потрібно буде зробити квадратний отвір, де зможе закріпитися підголовник.

Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇

 

Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem