Самонаріз з буром для кріплення в метал WM 5.5x25

831
Покрівельний самонаріз діаметром 5,5х25 мм — це спеціальний з’єднувальний елемент, який використовується для кріплення листів профнастилу або метало-черепиці до основи з металу. Завдяки буру та дрібному кроку різьби він вважається ідеальним варіантом для кріплення покрівлі.
 
Матеріалом для виготовлення покрівельних самонарізів слугує легована сталь. Самонаріз покритий шаром цинку ≥ 12 μm. Він складається з бура, щільної гумової прокладки, яка забезпечує надійне ущільнення і герметизацію покрівельної системи, і шестигранної головки діаметром 8 мм.
 
Заточка бура та якість сталі виключають пошкодження структури металу. Це значно зменшує можливість ураження корозією монтованих на покрівлі листів. Головка з усіх сторін покривається полімерною порошковою фарбою товщиною ≥ 60 μm - це забезпечує корозійну стійкість виробу. Фарбування проводиться в кольори по каталогу RAL.
 
Гумова прокладка EPDM забезпечує виняткову стійкість до погодних умов, озону та УФ-опромінення. Ця прокладка при контакті з поверхнею метало-профілю вулканізується, створюючи повністю герметичне з'єднання.
 
Кріплення самонаріза здійснюється за допомогою спеціального ключа або шуруповерта з насадкою під шестигранник. Згідно з технічною документацією, при правильному монтажі самонаріза, експлуатаційний термін становить 25 років.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
 
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem