Самонаріз WDB-T Wkret-met

712
Самонаріз WDB-T у поєднанні з пластиковим дюбелем LINO (https://fb.watch/6pgzSo6YBh/) використовується для кріплення систем теплоізоляції та гідроізоляції дахів. Він виготовлений із вуглецевої сталі, покритий спеціальним керамічним покриттям SQ Ceramic, відповідаючи суворим вимогам до корозійної стійкості, завдяки чому гвинти мають найвищий захист від корозії. Передача крутного моменту здійснюється за допомогою шліца Torx T20.
 
Технологія нанесення ламелярного покриття SQ Ceramic - це сучасний метод антикорозійного захисту. Покриття складається з суміші цинкового та алюмінієвого покриття, та склеюючих смол.
 
Пластинчасте покриття характеризується надзвичайно ефективним захистом від корозії, незважаючи на порівняно тонкий шар (приблизно 17 мкм). Воно забезпечує в 10 разів більший захист від корозії в порівнянні з електроцинкуванням і в 2 рази більше ніж гаряче цинкування (HDG).
 
Покриття також має високу стійкість до хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання, і не містить важких металів, включаючи VI-валентного хрому. SQ Ceramic має дуже гладку поверхню, що полегшує вкручування гвинта в основу із сталевих профільних листів. Він також вирізняється більш естетичним виглядом, ніж гальванічне покриття або гаряче цинкування.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem