Фреза для пінопласту Wkret-met

771
При використанні дюбеля для теплоізоляції з металевим стрижнем без термоголовки виникає необхідність уникнути виникнення “містка холоду” в системах утеплення фасаду, де теплоізоляційним матеріалом (утеплювачем) є пінопласт або екструдований пінополістирол.
 
Спеціально розроблена фреза для висвердлювання отворів і заглушки з високоякісного пінополістиролу торгової марки Wkret-met допоможуть Вам позбутися від містків холоду в системах утеплення фасаду.
 
Заглушка утворює суцільний теплоізоляційний шар та підвищує  ефективність системи утеплення. Вона призначена для забезпечення теплоізоляції головок дюбелів в місця механічних кріплень пінополістирольних плит, що дає змогу уникнути утворення температурних містків (ділянка, що має знижений термічний опір).
 
Такі ділянки охолоджуються сильніше ніж інші, тому їх ще називають «містками холоду». Наявність температурних містків значно знижує ефективність теплозахисту будівлі. Це негативне явище призводить до підвищеного споживання енергії, утворення конденсату і небезпеки утворення плісняви. Для його усунення рекомендовано використовувати пінополістирольні заглушки.
 
Діаметр отвору (Ø 67 мм), який вирізає фреза ідеально підходить для заглушки з пінопласту (ПСБ-С), графітового сірого пінопласту, базальтової і мінеральної вати. Глибина отвору – 20 мм.
 
Для замовлення даного товару натисніть на зображення ⬇
 
Повернутись

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem