Гарантії та повернення

Гарантії та повернення товару
Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов:

  • товар не був у експлуатації;

  • збережені всі ярлики; цілісність комплекту та упаковки не порушена;

  • збережений документ, який підтверджує оплату;

  • виріб не належить до переліку товарів неналежної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172)

Повернення товару через кур’єрську службу доставки

1.Погодьте повернення - Заповніть Заяву на повернення та надішліть її копію, а також копію документа, що посвідчує покупку на електронну адресу ______________або по тел. __________________.У листі опишіть причину повернення товару. Дочекайтеся від сервіс-менеджера підтвердження відправки.

2. Надішліть нам товар - Підготуйте товар, копію чека або видаткової накладної, заповнену Заяву на повернення. Товар для повернення підготувати для відправки через кур'єрську службу, якщо інше не погоджено з сервіс-менеджером. Оплата доставки товару за рахунок відправника (Покупця).

3. Повідомте нам, що Ви здійснили повернення - Зв'яжіться з нами по електронній пошті ______________ - надішліть фото експрес накладної кур'єрської служби, в листі вкажіть свої дані, номер замовлення, номер експрес накладної кур'єрської служби і причину повернення.

 

4.Чекайте повернення грошей – буде проведено огляд товару на предмет експлуатації.

  • За умови оплати товару через кур'єрську службу (післяплата) – повернення грошей буде здійснено протягом 7 банківських днів через відділення «Укрпошти». Покупцеві прийде СМС на вказаний номер телефону з номером нарахування, за яким він зможе отримати гроші на «Укрпошті».

  • За умови оплати товару банківською платіжною картою на сайті – повернення грошей буде здійснено протягом 7 банківських днів на карту, з якої була проведена оплата.

Компанія-продавець, яка приймає товар на повернення, залишає за собою право перевірити його на цілісність та якість, а також відмовити у поверненні у разі пошкодження, наявності ознак користування товаром або невірно наданих документів на повернення.

Торгові марки

Wkret-met
Besser
Teem